w górę w górę

Coral Travel Wezyr Holidays jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 24 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 15 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 17 lat, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu oraz kraje egzotyczne jak Dominikana, Dubaj, Tajlandia i inne.

Zobacz film o nas

APLIKACJA OGÓLNA

Miejsce pracy: CENTRALA W WARSZAWIE

Opis stanowiska:

W naszej centrali pracuje wiele osób nie tylko związanych z turystyką, ale również z marketingiem, księgowością, HR i innymi obszarami. Zatrudniamy zaangażowane i entuzjastyczne osoby chcące zdobyć doświadczenie w niezwykłej branży jaką jest przemysł turystyczny. Część naszych pracowników to obcokrajowcy, dlatego komunikatywna znajomość języka angielskiego jest u nas bardzo ważną umiejętnością.

Wymagania:

Każde stanowisko w naszej firmie ma inne wymagania a najczęściej pojawiającymi się są:

• komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• umiejętność pracy pod presją czasu,

• zainteresowanie turystyką i geografią świata,

• doświadczenie w wybranym obszarze,

• wysoka komunikatywność, zdolności organizacyjne i negocjacyjne,

• zaangażowanie i dynamizm w działaniu.

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowej firmie z 17-letnim doświadczeniem

• stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę

• szkolenia w Polsce (w niektórych przypadkach również za granicą)

• niezbędne narzędzia pracy

• pakiet socjalny: opiekę medyczną, kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, atrakcyjne oferty wakacyjne

Dodatkowe uwagi:

Jeżeli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko, i tak możesz zostawić nam swoją aplikację - gdy otworzy się wakat, weźmiemy pod uwagę wszystkie aplikacje z ostatnich 3 miesięcy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowany najświeższą ofertą?
Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą!

Twoje Imię
Twój numer telefonu
Twój adres e-mail
Preferowana pora kontaktu
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).