w górę w górę

Coral Travel Wezyr Holidays jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 24 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało ponad 3 miliony turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 17 lat, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży.

Zobacz film o nas

KIEROWNIK DZIAŁU AGENCYJNEGO

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

• Koordynacja współpracy i komunikacji z siecią agencji sprzedaży na terenie całej Polski.

• Wdrażanie strategii sprzedażowych, zapewnianie realizacji ustalonych celów sprzedażowych.

• Rozbudowa sieci sprzedaży.

• Koordynowanie programów lojalnościowych i akcji handlowych

• Organizacja wyjazdów szkoleniowych.

• Udział w szkoleniu zespołów sprzedażowych.

• Zarządzanie 8-osobowym działem agencyjnym.

• Analizy i raportowanie.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, preferowane: zarządzanie, ekonomia, turystyka i rekreacja.

• Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą B2B i klientami kluczowymi.

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

• Dobra znajomość branży usług turystycznych.

• Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji biznesowych.

• Wysokie zdolności analityczne.

• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

• Dyspozycyjność do podróży służbowych po kraju i za granicę.

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki współpracy.

• Pakiet benefitów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowany najświeższą ofertą?
Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą!

Twoje Imię
Twój numer telefonu
Twój adres e-mail
Preferowana pora kontaktu
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).