w górę w górę
Kariera z Coral Travel Wezyr Holidays

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 25 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 15 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 18 lat, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu oraz kraje egzotyczne jak Dominikana, Dubaj, Tajlandia i inne.

Zobacz film o nas

KSIĘGOWY K/M

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Do zadań Księgowej/Księgowego należeć będzie:

- Księgowanie dokumentów finansowo-księgowych oraz prowadzenie ewidencji księgowych i ich uzgadnianie z kontami księgi głównej,

- Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz rozliczanie amortyzacji i umorzeń,

- Prowadzenie rozliczeń z tytułu importu usług, podatku u źródła, dokumentacji cen transferowych, certyfikacji rezydencji podatkowej,

- Księgowanie dokumentacji związanej z inwentaryzacją majątku spółki,

- Analiza i rozliczanie rozrachunków,

- Przygotowywanie raportów i zestawień finansowych, w tym dla instytucji zewnętrznych typu US i GUS,

- Sporządzanie deklaracji podatkowych,

- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,

- Przygotowywanie deklaracji VAT oraz CIT.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości,

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- Udokumentowane doświadczenie zawodowe w pełnej księgowości (minimum 3 lata na stanowisku o podobnym poziomie samodzielności),

- Praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o CIT oraz ustawy o VAT,

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel,

- Doskonała organizacja czasu pracy,

- Terminowość, dokładność, skrupulatność i rzetelność,

- Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

- umowa na zastępstwo na okres 2 lat z możliwością przedłużenia,

- niezbędne narzędzia pracy,

- pakiet socjalny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.