w górę w górę
Kariera z Coral Travel Wezyr Holidays

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 25 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 15 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 18 lat, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu oraz kraje egzotyczne jak Dominikana, Dubaj, Tajlandia i inne.

MŁODSZY KSIĘGOWY K/M

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Do głównych zadań Młodszej Księgowej/Młodszego Księgowego należeć będzie:

- przygotowywanie raportów i zestawień finansowych,

- rozliczanie delegacji pracowniczych i zaliczek służbowych,

- prowadzenie dokumentacji kasowej salonów sprzedaży,

- rozliczanie sprzedaży,

- dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do informatycznego systemu finansowego,

- monitoring stanu należności i zobowiązań,

- odpowiedzialność za rozrachunki z kontrahentami,

- udział w procesie zamknięć cyklicznych, w tym sprawdzanie rejestrów VAT.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie ekonomiczne,

- praktyczna znajomość zasad rachunkowości i zasad fakturowania,

- doświadczenie zawodowe w księgowości (minimum 1 rok),

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- doskonała organizacja czasu pracy,

- terminowość, dokładność, skrupulatność i rzetelność,

- wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacji w zespole

- znajomość systemu Symfonia będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę,

- niezbędne narzędzia pracy,

- pakiet socjalny.

Dodatkowe uwagi:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.