w górę w górę

Coral Travel Wezyr Holidays jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 25 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 15 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 18 lat, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu oraz kraje egzotyczne jak Dominikana, Dubaj, Tajlandia i inne.

Zobacz film o nas

REZYDENT

Miejsce pracy: Turcja, Grecja

Czas pracy: od kwietnia/czerwca do września/października

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa klienta w destynacji pod opieką lokalnego kontrahenta, w tym:

realizacja transferów lotnisko-hotel-lotnisko,

prowadzenie spotkań informacyjnych,

sprzedaż i prowadzenie wycieczek,

pomoc w komunikacji gości z hotelem i biurem kontrahenta.

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

umiejętność pracy z grupą, znajomość podstawowych zasad obsługi klienta,

dyspozycyjność do pobytu w Turcji w okresie co najmniej czerwiec-wrzesień (bardzo dużym atutem będzie dyspozycyjność od kwietnia do końca października),

entuzjazm, pozytywne nastawienie, odpowiedzialność,

mile widziane doświadczenie w pracy w turystyce lub studenci/absolwenci szkół o profilu turystycznym, geograficznym, językowym.

Oferujemy:

Bezpłatne szkolenie w Polsce i w kraju docelowym,

Wynagrodzenie: podstawa + prowizja,

Przelot tam i z powrotem,

Zakwaterowanie bez żadnych kosztów po stronie osób zatrudnionych,

Ubezpieczenie,

Narzędzia pracy: smartfon i strój służbowy, tablet/laptop, samochód (w wybranych regionach)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowany najświeższą ofertą?
Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą!

Twoje Imię
Twój numer telefonu
Twój adres e-mail
Preferowana pora kontaktu
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).