w górę w górę
Kariera z Coral Travel Wezyr Holidays

Coral Travel Wezyr Holidays jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 25 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 15 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 18 lat, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu oraz kraje egzotyczne jak Dominikana, Dubaj, Tajlandia i inne.

Zobacz film o nas

DORADCA KLIENTA DS. OBSŁUGI POSPRZEDAŻOWEJ (K/M)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Głównymi zadaniami Doradcy Klienta ds. Obsługi Posprzedażowej będą:

- Telefoniczna obsługa posprzedażowa klientów indywidualnych

- Zapewnienie dobrej komunikacji z działem obsługi agentów zgodnie z obowiązującymi standardami i systemami

- Pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z systemem online oraz programem lojalnościowym klientów

- Wyjaśnianie klientom wątpliwości związanych z zakupioną ofertą.

Wymagania:

- Wysoka komunikatywność, swoboda wypowiedzi

- Pozytywne nastawienie, chęć pomocy, umiejętność odnajdywania rozwiązań

- Dyspozycyjność do pracy zmianowej (w tym również w soboty), w pełnym wymiarze czasu pracy, a także do zagranicznych wyjazdów służbowych

- Mile widziana znajomość popularnych kierunków wakacyjnych: Turcja, Grecja, Hiszpania, Bułgaria, Egipt

- Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Umowę o pracę wraz z pakietem benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, atrakcyjne oferty wakacyjne

- Szkolenia study tour

- Przyjazną atmosferę i wsparcie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.